Çılgın amca

Merhaba değerli hikâye okurları ben yine bir gün çok fena azdım ama gece de geç saat olmuş ama benim got sizlanip duruyor illa ki yarrağı yiyecek resmen gotume mukayyet olamıyorum o hışımla gabile, hornet, Facebook ve Skype tan herif bakmaya başladım kim yazdı ise ya uzak yada o esnada müsait değil biraz daha bekledim. Baktım kimse yok yatmaya karar verecek iken hornetten biri yazdı naber bebek diye istersen ateşini alabilirim dedi. Bende direk olur dedim profil sordum uyuyordu 67 yaşında ama idare edecez artık dedim numara verdim konum belirledik on dk içinde evdekilere bir yalan uydurup direk beni alacağa yere gittim. Gittiğimde zaten orda bekliyordu beni hoş geldin felan derken adının Süleyman olduğunu Ankara’dan geldiğini, apart ayarladigini ancak takılacak kimse olmadığı için canının sıkıldığını söyledi bende aynı şekilde gece geç vakit benim makinanın huysuzluk yaptığını söyledim sen rahat ol dedi ben onun icabına bakacam dedi.

Bende keyfe keder diyerek aparta geçtik. Geçer geçmez bu bana nasıl yapıştı ise bir anda ikimiz çırıl çıplak olduk ve deliler gibi beni yalamaya başladı bende elimi yarragina attım baktım kocaman ohh tamam dedim bu gece şenlik var adam nasıl bir ilaç aldı ise çılgınlar gibi beni yalıyor her yerimi elleyip acıtacak şekilde de sıkıyor içimin suları resmen akıp gidiyor. Ben ellerimle o koca yarrağı iyicene buyutunce pozisyon yaptık o benim gotu yalamaya bende yarrağini ağzıma almaya başladım. Yaladıkça taş gibi oluyordu yarrağı oda benim gotu dilledikce gotume daha çok inme geliyor. Bi on dk öylece yalastik sonra bu altına aldı ve sikini dayadı benim gotu gelsin mi şenlik diye sordu bana durduğu kabahat dedim. Bir sürtüyor bir bastırıyor ben zevkten artık inliyor sokması için yalvarıyorum bir kaç deneme yaptıktan sonra iyice bastırıp ayaklarımı göğsüme doğru kırıp gotumu iyicene meydana çıkarınca hooooppp diye bir cakmasin mi benim gote felegim şaştı resmen benim got de dunden hazırmış gibi cuuffff diye bir ses çıktı. Şok oldum koca adam kasiklarimi iyicene kavrayıp bir pompa yaptı gotume artık nasıl ses çıkardı isem kapı çaldı millet rahatsız olmuş. Bu gidip özür dileyerek geri geldi ve hiç bozmadan ayaklarımı göğsüme yaslayıp tek seferde slapp diye soktu.

Adam öyle vuruyordu ki kendimi ilk kez kadın gibi hissettim defalarca ilişki yaşamama rağmen ama ilk kez o benim gotu pompalarken hissettim tabi ağzımı kapattığı için inleyemedim ama tam kırk dk boyunca benim gote pompa yaptı ve gotumden de deli gibi ses geliyordu rahat iki üç ses birden çıkıyordu o gotumu pompalarken en sonda anira anira içime boşaldı baktım bende bisalmisim hiç bozmadan ikimiz de yatmisiz sabah kalktığımda yatak batmış benim gotum de sızlıyordu kendi kendime sen yarrak isteyip duruyor dun bak nasılmış diye söylenirken kocam da uyandı merak etme gotun yumuşak hemen kendine gelir yumuşak olmasa geceyi hastanede gecirecejtik kaç tane oğlan hastanelik ettim bir bilsen dedi bana biraz harçlık verdi sen yol al ve beni bir daha arama dedi şok oldum aradığım yarrağı bulmuşken herifin bana dediği lafa der bakışı attım bana öyle bakma elime geçen gotu bir kere sikerim imzamı atar geçerim kusura bakma prensip meselesi dedi. Gerçekten gotume imza attı hakkını vermek gerekir. Yaşadığım güzel bir ilişkiydi işte prensip olmasaydı adamın peşinden koşardım ne yapalım kısmet halen olgun kalıplı ve haşin erkekleri arıyorum
Caner.balll Skype adresim mesaj ve tanıtabilirsiniz pasif arkadaşlar da ulaşabilir duygularını içinde yaşayanlar veya kendini acamayanlar içinizi bana dokebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir