Güzel anlaşma oldu

Babadan zengin devlet memuruyum bir türlü evlilik kısmet olmadı. Gayrimenkul ile Üç katlı ve teras katı olan tamamı bana ait apartmanim var teras katta kalıyorum keyfine düşkün hovarda biriyim. Alt katım boşalınca memur aileye kiraya verdim. Cüneyt bey kendi halinde memur, eşi Filiz hanım terzide çalışıyor. Kızları Buket üniversite mezunu işsizmiş. Buket uzun boylu esmer güzeliydi. Asansör yok o yüzden yürüyerek çıkıyorum. Cüneyt beyle aynı zamanda geldiğimizde buketi kapıda gördüğümde pijama takımları üstünde sütyensiz ateş ediyordu. Cüneyt bey rahat mezhebi geniş birine benziyordu. Buketle denk geldikçe sohbeti artırdık. Bazen Filiz hanım yemek gönderirdi eve buyur ederdim gelirdi. Buket bitiriyordu beni. Bir hamle yapmaliydim. Konuyu iş konusuna getirdim. Bulduğu işler kısa sürüyordu nedenini sordum güzelliği yüzden tacize uğradığını söyleyince gülerek bu güzelliğe bakmamak yakın olmamak mümkün mü dedim ne yapayım her isteyene elleteyim mi dedi sinirli gülümsemeyle.

Öyle değil tabi dedim. Bir süre sonra sana iş teklifim olacak hem ev işlerimi yapacaksın hem gelirlerimi takip edeceksin dedim olur çok güzel olur home ofis çalışırım dedi gel çalışma odanı göstereyim. Küçük odaya götürdüm bir bilgisayar masası ile giysi dolabı aldık mı yeter dedim. Buket sevinçten uçacaktı. Bir mesele var gerçi sorun olmaz yinede söyleyeyim. 8-5 mesaim var sende öğleden sonra başlayıp akşam 8-9 gibi eve gidersin dedim konuşurum bizimkilerle sorun olmaz dedi babam mezhebi geniş birine benziyor sorun olmaz deyip evin yedek anahtarı ile kartı verdim odana birşeyler alırsın evin eksikliklerini de tamamla akşama sizinkileri davet eder detaylı konuşuruz dedim gülerek evet babam öyledir dedi. O gidince buketi düşünüp 31 çektim. Ertesi günü mesai çıkışı çiçek ile cep telefonu aldım iş hediyesi. Kapıyı açınca şaşırdı. Sonuçta iş yerin ilk gün eli boş gelinmez dedim kapıda yanaktan öperek tokalaştık. Bizimkiler de yarım saate gelir dedi güzel o arada duş alayım dedim telefonu odama bırakıp duş aldım. Cüneyt bey ile Filiz hanım gelince yemek yeyip tüm şartları konuştuk. Cüneyt beye orada kızın yatılı kalsın deseydim Kabul edecek moddaydi. Ertesi günü güzel notla telefonu bilgisayar masasına bıraktım. Buket akşama daha neşeli açmıştı. Telefon için çok teşekkür etti ilk maaşımla değiştirmeyi düşünüyordum dedi. Bu lazımdı acil durumlarda telefondan halledersin hesap kitap işlerini dedim. Birlikte yemek yiyorduk sonra gidiyordu. Buket kendi ev haline dönmeye başladı ve çok seksi oluyordu.

Bukete yürüyordum ama acele etmiyordum. Doğum günüm yaklaşıyordu buketin sürprizi ateşi yaktı. Doğum günümde eve geldiğimde şık giyinmişti sebebini sordum doğum gününü kutlamak için dedi. Şaşırmış ve sevinmiştim sen üstünü değiştir gel masa hazır dedi önce yemek yedik sonra da pasta getirdi kutladı doğum günümü ilk dilimi o yedirdi. Ufak paket getirdi kusura bakma maaşlarım özel ihtiyaçlarıma gitti o yüzden pahalı bir şey alamadım dedi. Belinden tutup kendime doğru çektim yanağından öptüm düşünmen yeter dedim kravat almıştı. Slow müzik açıp terasın ışıklarını kapattım kimse görmesin diye dansa kaldırdım sarmaş dolaş dans edip sohbet ettik sonra şarap getirdim içtik saate baktım mesain bitmiş dedim gece 12ye kadar izinliyim deyip güldü Perdeleri çekip mumları yaktım. Buket biliyorum birçok yerde taciz yüzden işten ayrıldın kendimi zor tutuyorum harika kadınsın dedim kartal bey biliyorum farkındayım. Birbirimizi tanıyalım iyice dedi kendimi zor tutuyorum ama dedim gülerek flört aşamasında ufak tefek yakınlaşmalar olabilir sonuçta flört edeceğiz dedi. Sevinçten dudaklarına yapıştım çılgınlar gibi seviştik üstünü indirmek istediğimde şimdi değil dedi. Öpmeye devam ettim giderken bizimkilere teklifini iletirim deyip gitti. Ertesi akşam seksi kıyafetle karşıladı. Sizinkiler ne dedi dedim.

Babam tek şartla kabul ederim dedi. Neymiş şartı dedim babam istesek de istemesek de bu iş olacak o yüzden ilişkiniz devam ettiği sürece kira almayacak bizde para biriktirip araba alalım diyerek onaylamış benim arabamin ederi kadar babanla aylık senet yaparız senet bittiği zaman tekrar ilişkimizi gözden geçiririz bende kendime yeni araba alırım dedim Buket senet uzun sürer ama kiralanmış gibi olurum dedi merak etme kemal Sunal’ın filmi gibi geniş kısa vadeli senet yaparız dedim Buket bu olur dedi gülüştük. Seviştik gitti ertesi günü Cüneyt bey akşam yemeğinden sonra geldi Cüneyt bey senetler normal tarihsiz miktarı belli olacak buketle arkadaşlığımızın boyutuna göre Buket senetleri sana getirecek. Normal flört ettiğimiz 15 gün için 1 senet, toplamda yatıya 5 sefer alırsa 1 senet, her ilerleyen adım için 1 senet olmak üzere toplamda faiziyle birlikte kirada dahil yüksek miktarli 120 senet olacak çünkü bir süre sonra al paranı kızımı bırakma deme diye tedbirli olmalıyım dedim. Cüneyt bey olur dedi Bukete dönüp baktım aileme üniversite okurken çok yük oldum namusuma laf edilecek ortamda yok olur dedi. Cüneyt bey gideceği zaman senetleri düzenleyip imza için sana göndereceğim ayrıca Buketin mesai saatleri yok ne zaman uygun görürsek işi biter dedim. O gidince buketi aldım çalışma odasına götürdüm önceden aldığım senetleri çıkardım buketi domaltip yarrağımı dayayıp sırtında bir kısmını düzenleyip gönderdim ertesi günü kapıda öpüşerek girdim yemekten sonra imzalı senetleri verdi yine domaltip kalan senetleri düzenledim. Buketle gece uyuyana kadar oynaştık uyudum o gitti Buket iç çamaşırsız evimde takılıyordu istediğim gibi kıyafetin üstünden içinden okşuyordum 15 günün sonunda ilk seneti verdim Cüneyt beye. Dördümüz yemek yerken Filiz hanım sadece para için kabul etmedik aranızda iletişim kaçınılmazdı fırsatı değerlendirmek istedik buketin o yüzden maaşına karışmıyoruz sizin için kendine harcıyor dedi.

Filiz hanım anlaşma olmasaydı bile arabayı Bukete arkadaşlığımız için hediye ederdim böyle bir oyun ilişkimiz içinde fantazi oldu iyi oldu dedim. Buket aslında bakılırsa iyi bir aile olduk bunu da evlilik sözleşmesi gibi ilişki sözleşmesi olarak bakalım dedi Cüneyt beyde çok güzel örnek oldu dedi tmm o zaman aile oynu olarak devam edelim dedim. O ikisi gidince buket ilkkez yatıya kaldı. Sevişip uyuduk cuma akşamı da kaldı tül sabahlıkla kahvaltı hazırladı seksiliği iştahımı daha çok açtı. Buket Kartal bey bugün istediğiniz birşey var mı dedi Buket bana bey deme sevgilim aşkım canım de sizinkilerin yanında da kocacım falan de dedim gülerek cilveli şekilde olur aşkım dedi bugün kabul edersen ilişkimize bir boyuta taşıyalım dedim ne yapacağız dedi kabul edersen birlikte duş alalım dedim patron sensin parasıyla sonuçta dedi. İkimizde bu oyundan zevk almalıyız sende istemelisin sende fikirlerini söyle dedim. Ben zaten ilişkimiz için özel seksi kıyafetler alıyorum ayak uyduruyorum dedi elinden tutup banyoya götürdüm sevişerek soyunduk birbirimizin her yerini keseledik. Sonra durulanıp giyinip salona geçtik. Buket şarap getirdi içip seviştik. Birkaç sefer ona sürterek boşaldım oda kendini tatmin etti.

Ona senet verdim. Buket bu senetler seninle ilişkimizin fantezisi senin gerçek ilişki yaşamak istiyorum o yüzden senetleri bırak ilişkiye girelim deyince üstüne atlayıp ateşli şekilde sevişmeye başladık şortumu indirip amina geçerdi birden çığlığı kopardı geçirdikce o bağırıyordu bağırta bağırta siktim üstüne boşalırken kan geldi az bakire miydin dedim acı içinde evet dedi böyle seksi ateşli biri nasıl sağlam kalır dedim. Üniversitedeyken de adım kaşara çıkmıştı her sevgilim beni becerdigini söylüyordu umursamıyordum üniversite ortamı diye vücut yapımdan ve giyimimden dolayı herkes hatta babam annem bile öyle biliyor deyip biraz durup gülerek birkaç kişi ile yattığımı düşündükleri için beni sana sattılar yoksa evlilik için zorlarlardi dedi bana deseydin flört eder evlenirdim dedim para için senin olmadımki sevdiğim ve istediğim için deyince ona sarıldım senetleri istediğin zaman yırtabilirsin dedim.

Yok kalsın bizimkiler yoksa evliliğe zorlar o sorumluluğu almak istemiyorum mutluyum böyle dedi. Ama karım olduğunu sizinkilere söyleyelim dedim yarın akşama kutlama yemeği verelim dedi olur kendini yorma bakire değilsin diye hayvan gibi abandım dışarıdan isteriz dedim. Kalkıp senetleri eline aldı saydı 5 tanesi karın olduğum için 5 tanesi bakireliğimi verdiğim 1 tanesi de 15 günlük flört için bu şekilde sayıp babama ver ama bakireliği en sona sakla dedi. Ertesi günü dışarıdan yemekleri isteyip onları da çağırdık.

Şarapları doldurup açılış konuşması yaptım Buket artık ev arkadaşım ve karım bunu kutluyoruz deyip kadehi kaldırdım onlarda kaldırdı sonra yemek yedik Buket senetleri getirdi dediği gibi sayıp verdim bakireliğini aldığımı duyunca şoka girdiler Filiz kızım sen bakire miydin dedi hep hiç sormadınız gözünüz de kaşardım ve sattınız beni dedi. Cüneyt bilmiyorduk kızım kusura bakma deyince Buket kusurluk birşey kalmadı senetler bitene kadar Kartalın karısıyım dedi. İkisi utandı ve pişman oldular. Cüneyt bey üzülmeyin kızınız mutlu olacak üzmem onu dedim. Birşey demeden gittiler. Sevişerek uyuduk. Haftada bir senet aşağı iniyordu. Buket ev hanımı olmuştu. Kendi aramızda nişanda yaptık laf söz çıkıyor diye. İki yıl dolmadan senetler bitti. Son senetten sonra dörtlü toplandık.

Gözünüz aydın senetler bitti bundan sonra yapacağız konuşalım dedim Cüneyt bey Kartal bey başta çok gururumuz incildi kızımızın mutlu ev hayatı olunca iyiki yapmışız dedik Kendi kendimize ikinizin alacağı karara uyacağız dedi Buket Kartal hiç bir zaman arabanın paranın senetlerin lafını etmedi hatta ilk ilişkimizden sonra senetleri yırtmayi teklif etti ben bu ilişkiye sizi mecbur bırakmak için senetleri bıraktım. Şimdi de oyuna devam etmek istiyorum deyince Filiz hanım en azından gelinlikle evden çıksaydın deyince Buket Kartal da kabul evlilik sözleşmesi yaparak sizin yarın beklentiniz olmayacak şekilde evlilik yapabiliriz dedi Buket sana güvenim tam sözleşmeye gerek yok dedim hayır oyuna devam etmek istiyorum dedi. Evlilik konusunda anlaştık. Buket bundan sonra maaş almadan kartalın karılığını yapacağım dedi. Buket iyice seks tanrıçasına dönüştü. Evlendiğim gün gerdek gecesinde anne babasını yatak odasının kapısının önünde bekletti ilişkimizi onlara dinlettirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir