köyde dedem ablamı sikti

DEDEM KÖYDE ABLAMI SİKTİ

Herkese merhaba tanık olduğum bir olayı yazmak istedim. Jale adında 20’li yaşlarda ablam var, kumral açı kahverengi gözleri, koyu kahverengi saçları, memeleri kavun, kalçası kabak gibi hafif etine dolgun bir kız. Yaklaşık 6 ay önce köydeyken bir gün ablam yazın sıcağında üstüne mini kırmızı açık bir elbise giymişti her yeri kabak gibi meydandaydı beni görünce ‘’ merhaba canım’’ dedi ve yanımdan ayrıldı. Ben de ablamı takip etmeye başladım. Ablamın elbisesinden meme dekoltesi baya açıktı elbisesinin eteği biraz daha yukarıda olsaydı külodu gözükecekti. Ablam dedemin odasına girdi kapıyı hafif aralık bıraktı. ‘’ Dedeci’m, dışarı çıkıp arkadaşlarımla buluşucam bana biraz harçlık verir misin?’’ dedi. Dedem ablamı o şekilde görünce nutku tutuldu, ablam ‘’ dedecim bişey mi oldu?’’ dedi gülümseyerek.

Dedem de ‘’ Yok güzel kızım bir şey olmadı ama harçlık istiyorsan benim için bir şey yapar mısın?’’ dedi. Ablam ‘’ söyle yaparım dedecim’’ dedi. Dedem ‘’ geç otur bakalım yatağa’’ dedi. Ablam hemen oturdu hanım hanımcık şekilde elbisesini topladı. Dedem de yatağa oturdu yavaş yavaş ablamı öpmeye başladı sonra nazikçe ablamın memelerini okşadı, sonra da memelerini sertçe tutup yoğurmaya başladı, ablam şaşırdı ama sesini çıkarmadı, dedemde bundan cesaret almış olacak ki ablamın memelerini tutup elbisesinden çıkardı ve ablamın memelerini yalamaya başladı, bir süre sonra ‘’ tamam dedecim bu kadar yeter artık harçlık verir misin?’’ dedi hafifçe, dedem de ‘’Benim güzel kızım biraz daha harçlık vermemi ister misin?’’ dedi gülümseyerek ablam da kabul etti dedem ‘’ güzel kızım üstünde ki her şeyi çıkart’’ dedi.

Ablam hemen söylenenlere uydu ve karşımda çırıl çıplaktı. Benim yarrak kazık gibi olmuştu resmen, dedem önce ablamın amını parmaklamaya başladı ablam zevk iniltileri çıkartıyordu sonra da bir güzel ablamın amına yumulup yalamaya başladı, birkaç dakika yaladıktan sonra pantolonunu çıkarttı ve dedemin yarrağı yaşına göre gayet iyiydi tahminimce 23-25 cm arası ve kalındı, dedem koca yarrağını ablamın ağzına verdi, ablam dedemin yarrağını müthiş bir iştahla yalıyordu, dedem yarrağını yalattıktan sonra ablamı yüz üstü yatağa yatırdı ve götüne girmeye çalıştı, giremeyince ablam çantasından krem verdi dedem de ablamın göt deliğini ve kenarlarını bir güzel kremledikten sonra tekrar denedi, ilk başta yarrağının kafası girdi sonra biraz biraz sokmaya en sonunda da tamamını sokmaya başardı. Ablam acı çekiyordu ama dedem bunu hiç umursamıyordu, avcılar escort yaklaşık 5 dakika ablamın götünü siktikten sonra tekrar yarrağını yalattı ve ablamı bu sefer sırt üstü yatağa yatırdı amına hafifçe girdi ilk baştan sonra hızlanmaya ve en sonunda da makineli tüfek gibi sikmeye başladı ablamın amını, ablamı öylece yaklaşık 6-7 dakika siktikten sonra zar zor yarrağını çıkartıp göbeğinin üzerine boşaldı, işi bitince ablam ‘’ dedecim artık harçlığımı alabilir miyim?’’ diye sordu dedem de çıkardı bin küsür tl para verdi. Sikişirlerken videoya çekmiştim eğer bu hikâyeyi yayınlarlarsa devamı gelecek hoşça kalın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir